KKK

KKK

Vastame kõigile meieni jõudvatele küsimustele Bikemoto mootorrataste rendi kohta. Sellel lehel toome välja korduma kippuvad küsimused. Täiendame rubriiki jooksvalt.

Mida sisaldab klassikaline moototrratta rent?
Mootorratast, lisavarustust (kiiver, kindad, kasko) ning kehtib môistlik läbisõidu piir kuni 500 km/päevas.

Kui pikk on rendiperiood?
Rendiperiood on minimaalselt 1 rendipäev, ehk ühe päeva hommikul kell 10.00 kuni järgmise päeva kella 10.00-ni. Maksimaalne periood on 30 päeva, kui ei lepita teisit.

Millistele tingimustele peab rentnik vastama?
Juht peab olema vähemalt 21-aastane ning omama mootorratta juhtimisõigust.

Mis tingimustel saan oma tellimuse tühistada?
Tellimuse saab tühistada kuni 48h enne broneeringu alguskellaaega – sel juhul tasub Bikemoto kogu raha tagasi. Hilisema kui 48h tühistamise korral Bikemoto raha ei tagasta.
NB! Kui tegemist on pikemaajalise rendiga ja rentnik tühistab tellimuse hiljem kui 48h enne rendi algust, ei tagasta Bikemoto esimese ja teise päeva eest raha, ülejäänud päevade eest maksab rendisumma täismahus tagasi.

Kas vajan rentimiseks eraldi kindlustust?
Bikemoto lisakindlustust ei nõua, kuid meie mootorrataste kaskokindlustus ei sisalda inimeste kindlust, mispärast soovitame ka kindlustus teha.

Kui suur on rentniku vastutus, kui mootorrattaga juhtub õnnetus või see varastatakse?
Õnnetusjuhtumi korral tuleb tasuda kuni 600€ omavastutust, varguse puhul 15% mootorratta turuhinnast. Juhul kui rentniku süülise tegevuse tulemusena kasko keeldub kahju või varguse hüvitamisest, tasub selle eest rentnik.

Kas saan mootorratast rentida ka kellelegi teisele? 
Jah, mootorratast saab rentida kellegi teise eest. Samuti saab mootorratast eraisikule rentida firma. Kui rentida kellegi teise nimele, siis vastutav eraisik/firma poolt volitatud isik peab olema vastava lepingu sõlminud.

Kas rentides pean arvestama ka deposiidiga?
Jah. Enne rentimist tasub rentnik omavastutuse deposiidi 600€ ja alla 24-aastased 1200€.

Millist tüüpi mootorrattaid Bikemoto välja rendib? 
Bikemoto rendib seiklus- ja matkamootorrattaid ning tänavasôidu- ja stiilimotorrattaid. Kõik mootorrattad on mõeldud kasutamiseks ainult liikluseks ettenähtud teedel.