SOODUS!

BMW F800R 2017

115.00 100.00 al/24h

BMW F 800 R aktiivse rotsteriga saad teha kõike alates linnas liikumisest kuni pikemate reiside ning ambitsioonikalt sportliku sõiduni käänulistel maanteedel. BMW F 800 R ühendab sportlikuks, tervikuks, reaktsioonivõime, igapäevapraktilisuse ja dünaamilisus.

Rendihinnas sisaldub: mootorratas /kinnine kiiver /sõidukindad /mob. hoidja+laadija 12V USB /kaskokindlustus /kohvrid

Tasuline lisavarustus: avatav kiiver /sõidujope /püksid /saapad /kaitsmed

• 3-6 päev soodustus alates 6%
• 7-14 päeva soodustus alates 12%
• 15 + päeva soodustus alates 18%
Soodusprotsent arvutatakse mootorratta rendipäevade ja lisavarustuse kogusummast. Näiteks rentides mootorratta koos lisavarustusega võid saada soodustust juba esimesest rendipäevast alates.

Rentimisel nõutav A kat juhiluba

Sul on valida kolme kindlustuspaketi vahel MINI, VIP ja VIP ZERO

Lisaks online broneeringule saad mootorratast ja rendivarustust broneerida e-maili info@bikemoto.ee kaudu, telefoni +372 54555441 teel või saata oma rendisoov otse bikemoto.ee esilehelt

Kirjeldus

BMW F800R kirjeldus:
Tänu ratta särtsakale mootorile tunnetad sa selle olemust selgesti igal kiirendusel, mida täiustab suurepärane juhitavus ja täielik kontroll sõidu üle.

BMW F 800 R pakub veel palju enamat kui sportlik võimsus ja hea juhitavus, kuna on varustatud mitmesuguse uuendusliku tehnoloogiaga. Ride-by-Wire ja erinevaid sõidurežiimid, põhivarustuses olev ABS ning valikulised süsteemid nagu automaatne stabiilsuskontroll ja vedrustuse dünaamiline elektrooniline reguleerimine tagavad, et kogu võimsus kanduks kindlalt teele.

Seda näeb juba mootorratta välimusest: F 800 R on parim valik, kui soovid lihtsalt selga istuda ja lõbutseda. Selle selge siluett ja minimalistlikud disainielemendid annavad kinnitust kergusest ja nobedusest, samas kui pööratud asendis kahvel laseb aimata selle kiirendusvõimet ka paigal seistes.

Jõudlusele orienteeritud juhikohal on näha uuendatud disain ja selgesti loetav multifunktsionaalne ekraan, mis nüüd veelgi rohkem teavet annab. Oluline element on ka uus tagumine summuti, mis näeb välja sama hea, kui kõlab, ja vastab ka EU-4 standardile. Meie bikerent renditsiklite hulgast leiad erineva taseme ja stiiliga mootorrattaid.

BMW F800R tehnilised andmed ja lisavarustus:
Mootor: Õhkjahutusega kahesilindriline neljataktiline reasmootor, neli klappi silindri kohta, kaks ülanukkvõlli, kuivkarteriga õlitussüsteem, nimivõimsus 66 kW (90 hj) 8000 p/min juures, pöördemoment 86 Nm 5800 p/min juures.
Kütus: Pliivaba super kütus ilma Bio lisandita, minimaalne oktaaniarv (RON) 95. Kütusekulu 4,3 l / 100km. Kütusepaagi kasutatav maht 15 l millest varu umbes 3 l. Elektrooniline sissepritse, Euro-4
Käigukast: Karterisse integreeritud kuuekäiguline pidevalt hambuv käigukast
Ajam: katkematu O-rõngastihenditega kett koos põrutuse pehmendamisega tagaratta rummul
Raam: Sildraam, alumiiniumisulamist, kandev mootor, istmekõrus 790 mm, tühimass 203kg
Juhitavus: BMW Motorradi ABS

PÕHIVARUSTUS

Multifunktsionaalne ekraan: digitaalne kell, läbisõidumõõdik ja (kaks) sõidumõõdikut, kütusemõõdik ja kütusevaru näidik, mootori temperatuuri näidik, hooldusintervalli näidik
Lisavarustus: Universaalne telefoni hoidja koos automaatse laadimise süsteemiga + 12V USB, kätesoojendus süsteem, mootori kaitserauad, plastikust kohvrid, AKRAPOVIC väljalaske süsteem.
BMW Ametlikult kodulehelt: Uuri lisaks ametlikult kodulehelt BMW F800R
Rendivarustus: Mootorratta rentimisel bikerent katekooriast pakume lisaks mugavat ja vastupidavat motoriietust. Tutvu lähemalt Rendivarustusega
Rendi pakkumised: Selle bikerent katekooria alt leiad näiteks soodsama hinnaga motoriietuse pakkumise või soodushinnaga kohvritega motorratta. Rohkem on soodsam Rendi pakkumised

BMW F800R juhend rentimiseks:
• Vali endale kalendrist sobivad vabad kuupäevad
• Lisade alt vali mootorratta väljastamise koht ja kellaaeg
• Tasulised transpordi teenused arveldatakse mootorratta väljastamisel
• Rendivarustuse nimekirjast saad juurde lisada sobiva sõiduvarustuse
• Peale valikute tegemist kontrolli ja kinnitada oma broneering

Sarnased tooted