Bikemotost

Bikemoto on mootorrataste ja motovarustuse rendiga tegelev ettevõte.

Bikemoto mootorratta rendist / motorcycle rentBikemoto esindab põnevat ja seiklusrikast elustiili!

Rentides Bikemotost väärtustad Sa kvaliteeti, aktiivset ja loodussõbralikku eluviisi ning uusi kogemusi!

Bikemoto on mootorrataste ja motovarustuse rendiga tegelev ettevõte. Soovime pakkuda oma klientidele kõige uuemaid mudeleid ja parimat teenindust. Meie rendivalikus on vähekasutatud ja uued tänavasõidu, matka- ning stiilirrattad. Bikemoto eesmärk on oma tegevustesse kaasata võimalikult palju inimesi ning pakkuda neile meeldejäävat ja seiklusrohket elamust koos arenguga. Meiega väärtustad kvaliteeti, aktiivset ja loodussõbralikku eluviisi, vahetut elamust ja uusi kogemusi!

Üle 25 aasta kogemust on õpetanud meid, kuidas luua sõbralik teeninduskeskkond ja arendavad tegevused. Lisaks mootorrataste ja varustuse rendile korraldame oma klientidel motomatkasi, motolaagreid ja osaleme moto ning enduro võistlustel. Meie motopoest on võimalik endale soetada vajaliku motovarustust.

Koostöös oma partneritega BMW Inchcape, Redmoto, MRT Tech pakub Bikemoto väga kvaliteetseid ja tunnustatud mootorrattaid, rendivarustust ja tooteid. Lisaks kuuluvad meie gruppi Fansurf Surfikoolid, FanSailing purjetamismatkad, Lumi.ee talisurfi- ja suusategevused ning Fansurf Shop veespordivarustuse pood.

Sõida, avasta ja naudi!
Team Bikemoto