Motomatkad

Motomatkad Eestis

Eestis on mootorratta seljas matkates palju avastada!
Bikemoto väärtustab loodust ja aktiivset puhkust – võta näiteks kaasa telk, sõida kaaslasega ilusa järve või mere äärde ning naudi omanäolist matka mootorratta seljas! Oleme Sinu jaoks motomatka inspiratsiooniallikaid välja otsinud.
Rendi meilt mootorratas ja naudi imelist Eestit!

Motomatkad ja mootorrataste rent Horvaatias

Horvaatiast on saanud maailma juhtiv turismisihtkoht. Tänu võrratule maastikule ja kaunitele vaadetele on mootorrratta seljas Horvaatia avastamine suurepärasne võimalus matkamiseks. Nautige sõitu kurvilistel rannateedel  ja mägedes ning kogete tõelist sõiduelamust ja vabadust. Külastades võrratuid saari ja linnu saate osa Horvaatia traditsioonidest ning ajaloost. Parim viis avastada Horvaatiat on rentida mootorratas või liituda põneva motomatkaga. Avasta ja koge kõike, mida Horvaatial pakkuda on. Bikemoto koostööpartner Horvaatias on motomatkade korraldaja ja mootorrataste rendifirma Desmo Advendure. Küsi infot Bikemotost või uuri täpsemalt Desmo Adventuri kodulehelt.

Motomatkad Euroopas

Euroopas matkamine on meeldejääv kogemus – see on suurepärane võimalus seiklushimu ja põnevuse täitmiseks!
Veeda oma suvepuhkus koos sõpradega mootorrattal Euroopas ilusaid paiku avastades. Mootorrattal tunnetad hääli, võnkeid ja lõhnu ning saad vahetu kogemuse. See on väljakutse otsijale ning aeg iseendale ja sõpradele.

Koosta ise matk

Kui Sul on plaanid ja soovid, siis tuleb need teoks teha!
Bikemoto aitab Sul ise matka koostada, jagades Sulle nõu ja kogemust. Vali enda maitse kohaselt huvitavad kohad välja ning üheskoos planeerime Sulle vinge puhkuse mootorratta seljas!