Moto Morini X-cape 650cc adventure mootorrattaga TET radadel

Moto Morini X-cape 650cc adventure mootorrattaga TET radadel

Jaak räägib oma kogemusest Moto Morini X-cape 650cc adventure mootorrattaga TET radadel Saaremaal.

Moto Morini X-cape 650cc adventure mootorrattaga testimineMoto Morini X-cape 650cc adventure mootorrattaga testimine

Enduro-sõitja Jaak, kellel on pikaajalised kogemused ja suurepärane mootorratta tunnetus maastikul, on hiljuti naasnud kolmepäevaselt motomatkalt Saaremaal, kus sõitis TET radadel. Sellel reisil läbis ta üle tuhande kilomeetri kruusa-, metsa- ja maastikuteid Moto Morini X-Cape 650cc adventure mootorrattaga. Jagame teiega tema muljeid ja tagasisidet selle mootorratta kohta.

Esmalt rääkis Jaak sarnasustest Yamaha TDM adventure mootorratta ja Moto Morini X-Cape vahel, eriti seoses läbitavuse, juhitavuse ja vastupidavusega. Jaak oli positiivselt üllatunud X-Cape võimetest, tõstes esile selle kerge kaalu ja head manööverdamisvõimet maastikul.

Tehnilisest küljest rõhutas Jaak X-Cape erakordselt häid pidureid. Ta kiitis ka esimesi amorte, mida ta nimetas “tippharrastaja amordiks”. Tagumise amordi puhul tundus see Jaagule veidi jäik, kuid ta ei muutnud selle seadeid, kuna tundis, et jäikus annab parema kontrolli.

Mootori võimsuse osas leidis Jaak, et X-Cape 650cc on piisavalt jõuline ja kiire nii raskesti läbitavatel teedel kui ka kiiretel kruusateedel. Ta mainis, et maastikul võiks eesrehv olla veidi tummisem kui Pirelli originaal, kuid kruusal ja kuivadel metsateedel olid rehvid väga head.

Vastupidavuse osas ei olnud X-capel ühtegi tehnilist probleemi, samas kui mõned teised rattad Jaagu grupis jäid tehniliste rikete tõttu hätta. Jaak tõi välja, et offroad-režiimis lülitub ABS vajadusel välja, mis võimaldab ideaalset sõitu maastiku tingimustes.

Moto Morini X-Cape 650cc adventure mootorratas on oma hinda väärt

Jaak on veendunud, et Moto Morini X-Cape 650cc adventure mootorratas on oma hinda väärt, suurepärane valik nii algajatele kui ka kogenud seiklejatele. Sellel on hea juhitavus, vastupidavus ja tehnilised omadused, mis muudavad selle sobilikuks erinevatel teedel ja maastikut.